5 טיפים לקניית מזרונים לקונים בפעם הראשונה

5 טיפים לקניית מזרונים לקונים בפעם הראשונה

אדם ממוצע מבלה 1/3 מחייו בשינה אבל קניית מזרון חדש לא משפיעה רק על שעות השינה שלך. מידת השינה הנוחה משפיעה גם על שעות הערות שלך! אנו שואפים להפוך את תהליך קניית המזרון לפשוט ובמחיר סביר ככל האפשר, כך שתוכלו לקבל את השינה הטובה ביותר בחייכם מבלי לחרוג מהתקציב. הנה כמה טיפים לקניית מזרונים לקונים בפעם הראשונה.

 

דע את האפשרויות שלך

לפני שתתחיל לקנות, ודא שעשית את המחקר שלך. יהיה לך הרבה יותר קל למצוא מזרון אם אתה יודע מה זה שאתה מחפש. מקום טוב להתחיל בו הוא ללמוד את ההבדל בין מזרני קפיצים פנימיים, היברידיים, מזרונים עם כרית וקצף זיכרון, כמו גם את ההטבות של מזרנים קטיפה, בינוניים וקשיחים.

 

שקול אם אתה ישן גב, בטן או צד, איזה סוג של מזרונים היו לך בעבר, מה אהבת ומה לא אהבת במזרנים בעבר, כמה כסף אתה מוכן להוציא על מזרון, וכל מצבים בריאותיים שעלולים להיות מושפעים מהמקום בו אתה ישן. אם יש לך בן זוג, שניכם תרצו לענות על השאלות הללו, כדי שתוכלו להגיע לפשרה שעובדת היטב עבור שני האנשים.

 

לאחר שצמצמת את האפשרויות שלך וברצונך להתחיל להסתכל על מזרנים ספציפיים, עדיף לשקול בידוד תנועה, עמידות, ניטרליות טמפרטורה, ויסודות מזרונים שונים.

 

הגודל משנה

בארה"ב, מזרנים נוטים להגיע בשישה גדלים: תאומים, תאומים XL, מלאים, מלכה, מלך ומלך קליפורניה. בחירת גודל המזרן חשובה, לא רק בגלל שאתם צריכים מיטה שתתאים בנוחות לחדר השינה שלכם, אלא בגלל שהיא יכולה להשפיע על מידת השינה שלכם. אם אתה מוצא לעתים קרובות את הרגליים תלויות על מזרון מלא, למשל, אולי עדיף לשדרג למלכה. האם הילדים הקטנים שלך נכנסים למיטה לעתים קרובות איתך ועם בן זוגך? מיטת קווין עשויה שלא להתאים ליותר משני אנשים.

 

נסה לפני שתקנה

קשה לשחזר את תהליך השינה כשאתם בחנות ומנסים מזרונים חדשים, אבל חשוב שתתנו לכל מזרון שאתם שוקלים קצת נסיעת מבחן לפני שמביאים אותו הביתה. אנו ממליצים לנסות כל תנוחת שינה בה אתה ישן באופן קבוע ולהביא איתך את כל מי שישן בקביעות במיטה איתך, כדי שתוכל להרגיש איך המיטה מגיבה כאשר בן הזוג שלך זז. אל תקנו שום דבר לפני שביליתם לפחות עשר דקות בניסיון.

 

שימו לב למדיניות החזרה ואחריות

לפני רכישת מזרון, ודאו שאתם מבינים את מדיניות ההחזרה ואת כל האחריות הנלווית למזרון. כך, אם משהו משתבש, אתה כבר מבין את האפשרויות שלך. אנחנו רוצים לוודא שאתה מרוצה לחלוטין מהמזרון שלך, ולכן אנו מספקים לרוכשי מזרונים ערבות שביעות רצון של 90 יום. מאחר שהאחריות משתנות בהתאם למותג, הקפד לבקש ממקורב את מידע האחריות על כל מזרן שאתה שוקל. זכור שלחלק מהמזרנים יש אחריות מוגבלת של עד 10 שנים, אבל שלאחריות רבות יש אותיות קטנות, תרצה לוודא שאתה מבין.