עיצוב הסוכך: מה כדאי לכם לדעת

עיצוב הסוכך: מה כדאי לכם לדעת

כולנו יודעים מה הרעיון הבסיסי של סוכך – בד על גבי מסגרת שנועד לספק צל. אבל, יש עוד הרבה דברים שעוברים בעיצוב ויצירת סוכך. החל מהבד, הצבע, הצורה, ואפילו האומים והברגים, גגון מורכב מרכיבים שונים.

 

כשמדובר בעיצוב הסוכך או פרגולה מתקפלת שלכם,  הצעד הראשון ליצירת יצירת מופת חזותית זה לדעת מה החלקים האלה ואיך אתם יכולים לתפעל, לנצל ולשנות כל אחד מהם כך שיתאים לצרכים שלכם. המומחים של חברת אלום חיפה ריכזו עבורכם כמה דברים שכדאי לכם לדעת על סוככים בכל הקשור לעיצוב:

 

  • צורה / סגנון: לסוככים יש כמה צורות וסגנונות החל מכיפה, קשת, מפל, חנית, האפשרויות שלכם הן שונות ומגוונות. לדעת איזו צורה או סגנון מתאים לחלק החיצוני של העסק שלכם הוא הצעד הראשון ביצירת המראה והתחושה הנכונים של הסוכך שלכם.
  • מידות: לסוככים יש שלושה מימדים: רוחב, ירידה והבלט. שלושת הממדים האלה מהווים את הגודל הכולל של הסוכך שלכם וחשוב להוריד אותו כך שהוא לא יכסה יותר מדי או יהיה רחב מדי לבניין שלכם.
  • הדפסים: בדים לסוככים יכולים להגיע בהדפסים שונים, כולל בדים מרופדים בצבעים ועיצובים שונים אחרים. חשוב לקחת את זה בחשבון מכיוון שהבד הוא זה שמושך תשומת לב ואם אתם משתמשים בהדפסים יפים, אנשים ישימו לב.
  • צבעים: זה חשוב יותר ממה שאתם יכולים לדמיין. צבעים ממלאים תפקיד חשוב בפרסום ושיווק. שימוש בצבע יפה ומשלים לעסקים ולבניין שלכם יכול לעזור להכניס לקוחות לחנות. תחשבו על הפעם האחרונה ששמתם לב לסוכך כחול או אדום יפה עם לוגו מודפס שזכה לתשומת לבכם ונכנסתם לחנות. בחירת הבד בצבע הנכון היא צעד חשוב ביצירת סוכך מדהים ומושך.
  • סוג: סוככים מגיעים בסוגים שונים שכוללים – חלקים קבועים, נשלפים, חוט-על-חוט ושאר חלקים מהונדסים במיוחד. בחירת סוג סוכך אופנתי שמושך את העין יכולה באמת לעזור לעסק שלכם להתבלט.

 

עיצוב הסוכך, כפי שאתם יכולים לראות, כרוך בהרבה יותר מסתם מוטות ובד. התייעצות עם איש מקצוע יכולה לעזור לכם במאמץ להגדיל את מראה העסק שלכם ולהרחיב את שטח ההסעדה או הטרקלין החיצוני שלכם, או פשוט ליצור יצירת אומנות שתמשוך לקוחות.

 

עכשיו כשאתם יודעים קצת יותר על עיצוב הסוכך שלכם, יידעו אותנו כיצד נוכל לעזור לכם עם פרויקט מבנה הצל הבא שלכם. למידע נוסף על סוככים ומבני צל אחרים, אל תהססו לפנות אלינו ב-

סגירת תפריט