מגמות צבעי פנים לשנת 2020

מגמות צבעי פנים לשנת 2020

שינוי הצבעים הוא אחת הדרכים המהירות ביותר להפוך את הבית שלכם. בין אם אתם צובעים את כל הבית, חדר אחד או קיר אסטרטגי, או סתם מוסיפים כמה מבטאים כמו כריות ושטיחים תוססים, שינוי צבע יכול להשפיע באופן דרמטי על פנים הבית. עם כל כך הרבה צבעים לבחירה, הגיוני לגלות את הטרנדים האחרונים, כך שתיהנו מהדקור הפנים שלכם לשנים הבאות. גוונים נייטרליים אלגנטיים, גוונים תוססים וצבעים מצוברחים ומושקעים כולם ברשימת מגמות צבעי הפנים לשנות ה- 2020.

 

צבע השנה של פנטון – כחול קלאסי

 

צבעי פנטון משפיעים על פיתוח מוצרים במגוון תעשיות, כולל ריהוט לבית. כחול קלאסי הוא גוון נצחי שהוא פשוט ואלגנטי. הצבע מעורר תחושה של שלווה ואמינות. לדברי המנהל של מכון הצבעים פנטון, כחול קלאסי הוא צבע אמין שמשקף את שמי הערב העצומים ומאתגר אותנו להגדיל את נקודת המבט שלנו.

 

גוונים של צהוב לחדר שינה מרגיע

 

כאשר אנו רואים צהוב, צבע השמש שלנו, אנו חווים עליצות וחום. וניל צרפתי קרמי הוא גוון צהוב ורך המושלם לכל חדר החל מהסלון וחדר האוכל לחדר השינה והאמבטיה. צהוב מושתק יכול לעבוד טוב בחדר עם אור טבעי מוגבל ולתת מראה של שטח נוסף בחדר קטן יותר. הוא מתאים גם לעיצוב פינות אוכל יוקרתיות.

 

ירוק, צבע הטבע

 

ירוק נענע רך יכול לתת לחדר תחושה פנימית / חיצונית, מוזמן במיוחד בימים הקרים של החורף. נשען לאחור ותיהנה מהויברציות המרגיעות של חדר נענע רענן, והוסיפו צמחים ובדי ריהוט פרחוני להשלמת מצב הרוח. כדי להוסיף אווירה סוחפת ומצוברחת, בחרו טון עמוק יותר כמו מצב הרוח הנוכחי של קלייר שיכול להפוך לניטרל חדש לעשור החדש.

 

אפורים חמים לסביבה רגועה

 

אפור, הצבע הנייטרלי האולטימטיבי, צפוי להמשיך כחביב בשנות ה- 2020. רקע אפור הוא נייר הכסף האידיאלי לסגנונות מינימליסטיים עכשוויים ומוסיף נופך של תחכום לרהיטים עם סגנון גלאם הוליוודי. לכו עם אפור שיש בו נגיעה של כחול או סגול כדי לעדכן את המראה. אפור עובד טוב עם ריהוט גימור לבן או כסף וריהוט מרופד עם גוונים או דפוסים אפורים עמוקים יותר.

 

סגירת תפריט