רעיונות לשיפוץ מטבחים

רעיונות לשיפוץ מטבחים

נסה מדפים פתוחים

חלפו הימים שבהם מראה הסכו"ם שלך בשטח פתוח יזמין זועף מהאורחים המבקרים – למעשה, יותר ויותר אנשים נפתחים לרעיון של מדפים פתוחים. אם אתם מחפשים להבדיל את המטבח החדש שלכם מהמטבח הישן (או של סבתא שלכם) ולהוסיף תחושה של 'גדלות' לחלל שלכם, עליכם בהחלט לנסות מדפים פתוחים.

 

החלק הכי טוב בזה הוא שיש כל כך הרבה דרכים לשחק איתו ולהיות יצירתי. אתה יכול ללכת על מדפים פתוחים לבנים כדי להדגיש את הטפט או את הצבע או שאתה יכול אפילו לערבב ולהתאים אותו לארון. אין צורך להיפטר מהארונות לחלוטין – פשוט הוסף מדפים בין חלונות או בפינות המטבח כדי להציג את ספרי הבישול, כלי החרס או ספל התה היקרים ביותר שלך. התאימו אותו בעזרת ווים לתליית דברים או בחרו בקופסאות וסלסלות מהודרות כדי להוסיף מגע של תחכום. אורות תת-ארון מומלצים מאוד למטבחים המעוניינים להוסיף מעט אקס-פקטור. אנו מציעים לבחור בצבע אחד בלבד של כלי זכוכית שיוצג על המדפים הפתוחים הללו לקבלת האפקט הטוב ביותר. יש הרבה רעיונות מדפים פתוחים במטבח שיכולים לשפץ את מראה המטבח שלך, כמו גם להוסיף פונקציונליות מדהימה.

 

ניגודיות – משטחי גרניט מושחזים נגד ארונות עץ אלון לבן

אם אתם מחפשים רעיונות לשדרוג מטבחים, אתם לא יכולים לפספס את הטרנד המתוחכם ביותר של כל העשור הזה: משטחים מוצקים עם ארונות מנוגדים. למטבח עכשווי, כדאי לשקול ללכת בדרך הגרניט ולבחור בגימור מושחז במקום המלוטש הרגיל.

 

הגימור המט של האבן העמידה הזו מוסיף מגע אולטרה מודרני למטבח ללא ההשתקפויות המוגזמות. במובן מסוים, זה הופך אותו לרגיש פחות למריחות. מלבד השחור, החום והז 'ירוק-עד, הגימור גם מאפשר לך לבחור בצבעים אדומים וכחולים אקזוטיים אם תרצה להוסיף קצת צבע למטבח שלך. מנוגד בין התפרים והצבעים של הלוח לבין הפשטות של ארונות עץ אלון לבנים כדי להוסיף נגיעה ללא תחרות של הכיתה. אתה לא יכול להשתבש עם פופ של צבע שמוגדר להגדרה לבנה רגילה. מכיוון שאלון הוא אדיב באותה מידה כאשר הוא משולב עם גרניט ויחסית פחות נוטה לנזקי מים מאשר MDF, הזיווג עשוי להיות להיט. מספר הרעיונות למשטחי המטבח הוא כמו סוגים של משטחי המטבח, בין אם זה אבנים טבעיות כמו גרניט ושיש (תוהה ההבדל בין גרניט לשיש?) או אבנים מהונדסות אחרות כמו קוורץ.

 

משטחי שיש חדשים

אחת האבנים הטבעיות המעודנות ביותר שידעה האנושות, השיש הוא מתנה משמים לאלה המעוניינים לנקוט בעקיפה מעזותם של משטחי הגרניט. אסתטי וזמין באינספור זנים, יש סיבה שיש לשיש כל כך הרבה משמעות אפילו מבחינה היסטורית. אם אתם הולכים לתחכום, הכירו את חברכם הטוב ביותר: משטחי שיש.

 

התחושה הנשית של השיש מאפשרת להשתמש בו בכל מטבח ללא קשר לנושא. למרות שיש חששות מסוימים לגבי מכתים, עובדה ידועה היא כי הרבה בעלי בתים מעדיפים את אופן הזדקנות המשטח כאשר הצבעים משתלבים בוורידים האפורים שלו. ניתן למזער דאגות באמצעות גימור מלוטש, אם כי אנו אוהבים את הרעיון של גימור מושחז במטבח מודרני. החלק הטוב ביותר הוא ללא ספק עלות היעילות. אם אתם בתקציב ובכל זאת רוצים משהו שמגלם מעמד, שיש הוא בהחלט מה שאתם מחפשים.