דברים שאתה לא צריך לשאת בארנק שלך עוד

דברים שאתה לא צריך לשאת בארנק שלך עוד

המצב הנוכחי מאלץ רבים מאיתנו להישאר בבית. צפייה בסרטים האהובים עליך ב- Netflix, אימונים בבית או סידור נכון הם רק כמה דברים שאנשים עושים כתוצאה מהתרחקות חברתית.

 

מה דעתך להרזות גם את הארנק? יכול להיות שגם לך יהיה מספיק זמן לעשות זאת. החלטת לחיות את אורח החיים המינימליסטי. זנחת את ארנק העור המגושם שלך ונהנית מחיי יומיום קלים.

 

אבל אולי עדיין יש מקום לשיפור. קצת שחיקה עדינה כדי להגיע לשלמות.

 

הגיע הזמן לטהר את הארנק שלך

ייתכן שיש הרבה דברים בארנק שלך כרגע, שאם אתה כן עם עצמך, אתה בעצם לא צריך ואיכשהו 'עושה שימוש לרעה' בפונקציה של הארנק שלך. השאירו מעתה את הדברים הבאים בבית.

 

תמונות משפחתיות ישנות

בטח ראיתם את זה בעבר, למשל בסרטים פופולריים, וזה איכשהו הפך לטבעי. כמעט מסורת ישנה שיש בארנק כמה תמונות של יקיריכם. אתה יכול להמר שאף קשיש לא מסתובב בלי תמונות בארנק. אבל בכל הנוגע לאופטימיזציה של הארנק שלך, צעדים קטנים נחשבים. ומיון התמונות האלה בהחלט צריך להיות אחד השלבים הראשונים.

 

אבל האם זה בסדר? כן, תודה לסמארטפונים. שלך כנראה עמוס במלואו בלא מעט תמונות משפחתיות שצולמו, כך שאין סיבה שיהיה לך מצפון רע בעת מיון הדיוקנאות הקטנים האלה.

 

תחשוב על המצב הזה: אם מישהו באמת מבקש ממך תמונה של הילד שלך, בקושי תקטף דיוקן תמונת בית ספר מאובק ושקוע מהארנק שלך. לא, אתה תוציא את הסמארטפון שלך ותראה להם תמונות מסוף השבוע האחרון. אף אחד לא ישפוט אותך על כך שאינך נושא באופן מהותי תמונות של יקיריך בחייך.

 

מפתח ספייר לבית שלך

נניח שהארנק שלך נגנב. אף אחד לא רוצה לקוות שבכל זאת זה קורה ברחובות שלנו מדי יום. כתוצאה מכך הגנב לא רק קיבל את תעודת הזהות שלך, אלא כנראה גם את כתובתך. אם אתה נושא מפתח רזרבי לדלת הכניסה שלך, הוא יכול להיכנס גם לביתך, אפילו מבלי לשים לב. בנוסף, מפתח הוא כנראה הדבר הכבד ביותר שאתה יכול לשאת בארנק שלך. עדיף לקחת את זה למקום בטוח יותר.

 

קבלות ישנות

מבחינה מציאותית, לא בהכרח חשוב לשאת איתך הרבה מסמכי נייר אלא אם כן עליך להוכיח שבדיוק ביצעת רכישה או שאתה בדרך להחליף מוצר שרכשת לאחרונה. ישנם כמובן יוצאי דופן לאנשי עסקים ולנוסעים בשדה התעופה, שם הם מתבקשים לעתים קרובות להוכיח רכישת פריטים ספציפיים.

 

אולם בטווח הארוך רצועות הנייר לא צריכות לתפוס מקום בארנק שלך. אנו ממליצים: שמור את הקבלה בארנק שלך לאחר רכישה עד הגעתך לבית ולאחר מכן מיין אותם.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://isrpstore.com/