5 הצמחים הקלים ביותר לגידול עבור אזור הפרגולה או הפטיו שלכם

5 הצמחים הקלים ביותר לגידול עבור אזור הפרגולה או הפטיו שלכם

הוספת צמחייה לאזור הפרגולה או הפטיו שלכם עשויה לחולל שינוי עצום במראה שלו. צמחים מוסיפים צבע, רעננות ומגוון, ועוזרים ליצור זרימה נחמדה לשאר החצר האחורית שלכם. חוץ מזה, מי לא ירצה עיצוב מרהיב שבא עם תחזוקה נמוכה?

 

אז מהם הצמחים הקלים ביותר לגידול שתוכלו לשים באזור החוץ שלכם כך שייראו נהדר ולא ידרשו מכם יותר מדי עבודה?

 

להלן מבחר הצמחים הטובים ביותר שתוכלו להשתמש בהם. באופן אידיאלי, לקבלת התוצאות הטובות ביותר בחרו בתערובת של שיחים, צמחים פורחים ומטפסים כדי להוסיף עניין וירק מסביב לאזור הפרגולה החשמלית שלכם. אם אין לכם אזור פרגולה או פטיו, אנו מקווים שהבלוג הזה יעורר אתכם להתחיל לחשוב על שיפוץ אידיאלי בחצר האחורית כדי שתוכלו להתחיל את אוסף הצמחים שלכם.

 

  1. לבנדר

לבנדר קל להפליא לגידול וטיפול. הוא עמיד בפני בצורת, אז הוא לא ייבול וימות אם תשכחו להשקות אותו מדי פעם. יש לו גם ניחוח משגע וצבע יפה.

 

אתם יכולים לגדל את הצמח הזה בעציצים בודדים, או לשתול אותו זה לצד זה בגבולות הסובבים את הפרגולה או הפטיו שלכם, כדי ליצור גבול צבעוני וריחני. צמח זה מגיע במגוון רחב של זנים אז שקלו לקבץ סוגים שונים יחד כדי להוסיף עניין.

 

חשוב רק שתהיו מודעים לכך שלבנדר יכול להיות גדול למדי, לכן היו מוכנים לקטום אותו מדי פעם או לאפשר לו הרבה מקום לגדול בו.

 

  1. רוזמרין

הרוזמרין דומה ללבנדר בכך שהוא עמיד מאוד גם בפני בצורת, וכמו לבנדר הוא יכול לצמוח לשיחים גדולים. הבונוס הוא שאתם יכולים לקטוף עלי רוזמרין ולהוסיף אותם לאוכל שלכם בזמן שאתם עושים מנגל.

 

רוזמרין הוא גם דוחה יתושים מעולה.

 

  1. צמחי עכביש

חלק מהאטרקציה של צמחי העכביש (Chlorophytum comosum) הוא שתוכלו להשתמש בהם בסלים תלויים כמו גם בעציצים או בערוגות הפרחים. הם לא יקרים ודורשים מעט מאוד תשומת לב. הם מגדלים צמחי לוויין קטנים, הנקראים עכבישונים, שתוכלו להשתמש בהם כנגזרים או להשאיר אותם כדי בסופו של דבר לצמוח לצמחים גדולים יותר.

 

  1. סוקולנטים

צמחים אלה בשרניים הם מאוד והם טרנדים כרגע. סוקולנטים יכולים להוסיף תחושה עכשווית לאזור הפרגולה או הפטיו. תיהנו עם סידור סוגים שונים של סוקולנטים יחד בעציצים, החל מצמחים מיניאטוריים ועד לצמחים גדולים יותר, כמו אלוורה וקקטוסים גדולים.

 

  1. בוגנוויליה

צמחי בוגנוויליה ​​מספקים צבע תוסס כל השנה והם צמחי טיפוס נהדרים לחלל החיצוני שלכם. תוכלו לבחור בין צמחים ורודים חמים ומדהימים ביופיים, אדומים, כתומים ולבנים, ואם יש לכם שטח חיצוני גדול, השתמשו בכמה צמחים בצבעים שונים. בוגנוויליה ​​צומחת במהירות רבה, ותוכלו לשתול בעציצים גדולים ולהכשיר בוגנוויליה ​​לגדול מעל קירוי הפרגולה שלכם.

 

לכל שאלה מוזמנים לבקר באתר של חברת סולריס פתרונות הצללה.

סגירת תפריט