אייפון חדש בעלות נמוכה שיכנס לייצור המוני בפברואר

אייפון חדש בעלות נמוכה שיכנס לייצור המוני בפברואר

חברת קופרטינו, קליפורניה, צפויה לחשוף רשמית את הטלפון החדש כבר בחודש מרץ

 

ספקים של חברת אפל מתכוונים להתחיל בהרכבת אייפון חדש בעלות נמוכה בפברואר, כך אמרו אנשים המכירים את התוכנית, מכיוון שנראה כי החברה תטפל בנתיב רחב יותר של שוק הסמארטפונים העולמי לקראת מכשירי ה-5G בהמשך השנה.

 

חברת The Cupertino, שבסיסה בקליפורניה, צפויה לחשוף רשמית את הטלפון החדש כבר בחודש מרץ, כך אמר בכיר המכיר את מפת הדרכים שלה. עבודות ההרכבה של המכשיר החדש יחולקו בין Hon Hai Precision Industry, Pegatron Corp ו-Wistron Corp, כך הוסיפו האנשים.

 

זה יהיה הדגם הראשון בעלות נמוכה יותר של אייפון מאז ה-iPhone SE. הוא ייראה דומה לאייפון 8 משנת 2017 ויכלול מסך בגודל 4.7 אינץ', כך דווח בעבר על ידי בלומברג. מכשיר האייפון 8 עדיין בשוק, ונמכר כעת ב-499 דולר, ואילו אפל מכרה את ה-iPhone SE תמורת 399 דולר כאשר מכשיר זה הושק בשנת 2016.

 

לטלפון החדש צפוי להיות מובנה Touch ID בכפתור הבית, תוך שימוש חוזר בטכנולוגיה של אפל שהוקמה במקום לבחור בחיישן טביעות אצבע בתצוגה כמו רוב המתחרות המודרניות באנדרואיד. לא יהיה לו אימות ביומטרי של Face ID של אפל, אך הוא יכלול את אותו מעבד כמו מכשיר הדגל הנוכחי של החברה, ה-iPhone 11.

 

דוברות אפל סירבה להגיב.

 

מכשירי האייפון הזולים יותר של אפל הוכיחו פופולריות בקרב צרכנים, כולל מכשיר ה-iPhone 11 האחרון, שמחירו ההתחלתי היה נמוך ב-50 דולר מהמחירים האופייניים של אפל. ביקוש חזק למכשירי אייפון הניע את אפל לבקש מ-Taiwan Semiconductor Manufacturing Co לייצר יותר שבבים ברבעון הנוכחי, כך לדברי שני אנשים המכירים את העניין.

 

אפל מתכננת שלל מכשירי אייפון מתקדמים חדשים לשחרור בהמשך 2020, הכוללים קישוריות 5G, מעבדים מהירים יותר ומצלמות תלת מימד חדשות מאחור, כך דווח בבלומברג.

 

הצעה זולה יותר עשויה לעזור לאפל להתמודד טוב יותר בשווקי הטלפון המתעוררים במחירים וצמיחה מהירה ביותר, במיוחד בהודו. מכשירי האייפון הם עדיין המכירות הקשות במדינה, המוערכת על ידי יריבי אנדרואיד במחירים אגרסיביים שנכנסים בפחות מ-200 דולר. עם זאת, אפל הראתה רצון לחשוף לעצמה נישה ומבחינה במיקומן של חנויות אפל בגבולותיה.

 

בארה"ב מקווים כי משלוחי המכשירים יחזרו לצמוח השנה, לאחר ששמו לעצמם למטרה להעביר יותר מ-200 מיליון יחידות בשנת 2020. יורש ה-iPhone SE ימלא תפקיד משמעותי במשימה זו.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט